top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Moreton Hall

Shropshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Weston Rhyn, Oswestry, Shropshire, SY11 3EW

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Moreton Hall’un, küçük bir kasaba olan Oswestry'nin yakınında geniş bir kampüsü bulunmaktadır. Okul, gelişmiş Shropshire ilçesinin tarihi bölgesi, neredeyse Kuzey Galler ve İngiltere sınırında bulunmaktadır. Birmingham ve Manchester'daki uluslararası havalimanlarına sadece bir saatte ulaşmak mümkündür.

Moreton Hall’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Moreton Hall'da yabancı öğrenciler için özel bir Uluslararası Eğitim Merkezi bulunmaktadır. Burada yabancı öğrenciler uyum konusunda kapsamlı destek ve yardım almaktadırlar. Onlar için ayrı konforlu konaklama yerleri, kantin, etkili akademik programlar ve ilgi çekici boş zaman etkinlikleri bulunmaktadır.

Öğrenciler GCSE ve A Level sınavlarında mükemmel sonuçlar göstermektedir. Mezunların %90'ından fazlası Russel Grubu da dahil olmak üzere İngiliz ve dünyanın en iyi üniversitelerine yerleşmektedir. 2022 yılında Sixth Form öğrencilerinin %95'inden fazlası üniversiteye devam etmektedir.

Moreton Hall School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Akademik programa ek olarak, boş zaman aktiviteleri oldukça çeşitlidir. Felsefe kulübü, birçok spor bölümü, müzik okulu bulunmaktadır. Okulda genellikle konserler, performanslar ve gösteriler düzenlenmektedir. Moreton Hall öğrencileri Duke of Edingburgh yarışmasının düzenli katılımcılarından biri olarak öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü seçmeli dersler ve ilgi çekici boş zaman etkinlikleri öğrencilere sunulmaktadır. Program sürekli olarak değişmekte ve düzenlenmektedir, yeni fırsatlar, kulüpler ortaya çıkmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

411

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page