top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Mount House School

Hertfordshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Camlet Way, Hadley Wood, Herts, EN4 0NJ

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Mount House School'un misyonu, besleyici, kültürel açıdan yaratıcı ve entelektüel açıdan dinamik bir topluluk içinde yaşam boyu öğrenmeye ilham vermektir.

Mount House'ta her bireye değer verilmektedir. Her çocuğun kendine özgü yetenekleri belirlenip geliştirilmektedir. Öğrenciler, gerçek bir öğrenme sevgisine sahip, hayatın zorluklarını ve fırsatlarını üstlenmeye hazır, başkalarının ihtiyaçlarının farkında olan ve bir fark yaratma yeteneklerine güvenen, yetenekli, kendini ifade edebilen, dengeli, ilgili ve çok yönlü bireyler olarak ayrılmaktadırlar.

Mount House School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Mount House, öğrencilerden olabileceklerinin en iyisi olmalarını bekler ve ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için onlara ilham vermektedir. Okulun genel amacı Mount House'un mükemmel bir GCSE ve A Level sonuçları ve en iyi üniversitelerde yer alan öğrenciler açısından olağanüstü bir geçmişi olan mutlu ve başarılı bir okul olmasını sağlamaktır. Okul, genç öğrencilerin öz değer duygusuna sahip yetenekli yetişkinlere dönüşmelerine yardımcı olacak geniş yelpazedeki becerileri geliştirmekle aynı derecede ilgilenmektedir.

Mount House'daki Sixth Form iddialı ve dinamik bir ortamdır ve hem akademik çalışma hem de kişisel gelişim için olağanüstü fırsatlar sunmaktadır. Mount House, deneyimli konu uzmanları tarafından verilen, çok sayıda bire bir ve küçük grup oturumlarına yansıyan, özel olarak hazırlanmış bir Sixth Form eğitimi sunmaktadır. Öğrencilerimiz yalnızca dünyanın önde gelen üniversitelerinden bazılarına devam etmekle kalmıyor, aynı zamanda okul sonrası hedeflerine ulaşmaları ve okul dışındaki hayata tam olarak hazırlanmaları için teşvik edilmektedirler.

Mount House, akredite bir IB programına sahip bir dünya okulu olarak öne çıkmaktadır. Sixth Form öğrencilerine, kendi başlarına alınabilecek veya A Level programlarıyla birleştirilebilecek Seviye 3 diplomalarına yönelik eğitim seçeneği sunmaktadır. Buna ek olarak, canlı zenginleştirme programıyla birlikte  liderlik, eğitim ziyaretleri ve bağımsızlığa ve yaratıcılığa odaklanma yoluyla kişisel gelişim için çok sayıda fırsat sunmaktadır.

Mount House School’un Sahip Olduğu Aktiviteler

Okul öğrencilerinin çeşitli zenginleştirme ve spor faaliyetlerine oldukça önem vermektedir. Öğrenciler çeşitli sporların yanı sıra beşerî bilimlere ve sanatı zenginleştirmeye de oldukça önem vermektedirler. Kampüs içinde ve okul dışında personel sürekli olarak heyecan verici ve ilgi çekici etkinlikler, tatiller, yarışmalar ve partiler düzenlemektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

242

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page