top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Queen Ethelburga's Collegiate

York, İngiltere, Birleşik Krallık

Thorpe Underwood Estate, York, YO26 9SS

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Eğitim kurumunun tüm binaları, ortak bir eğitim, eğlence şehri ile aynı bölgede yer almaktadır. Ünlü hükümdarların varisleri bu eğitim kurumunda eğitim görmüş, dünyaca ünlü hukukçu, siyasetçi ve diplomatların çocukları da burada okumayı tercih etmektedir. Okul, yüksek kaliteli eğitim programları ile ünlü olmaktadır. Okul, Yorkshire'da sakin bir kırsal bölgede yer almaktadır. Edinburgh ve Londra'yı birbirine bağlayan rota 8 km yakınında yer almaktadır.

Queen's College, çocukların okuyup yaşaması için rahat bir yer olarak adını öne çıkarmaktadır. Okulun Jeremy Gai'nin heykel grupları, çeşmeler, Olimpiyat avlusu, oyun alanı ve dinlenmek için geniş çimenlerle dekore edilmiş kendi bahçesi bulunmaktadır. Okulun yakınında öğrenciler geyik, şahin, balıkçıl, baykuş, tavşan gözlemleyebilmektedir.

Queen Ethelburga's Collegiate’in Sahip Olduğu Avantajlar

· İngiltere'deki en iyi liselerden biri olarak öne çıkmaktadır. Okul öğrencilerine konforlu konaklama sunmaktadır.

· Okul, ISC'den QISAN'a kadar tüm yetkili kurumlar tarafından akredite edilmiştir.

· Queen Ethelburga öğrencilerine, dengeli, kapsamlı bir müfredat sunmaktadır.

Öğrenciler, dünya çapında ilk tercih ettikleri üniversitelere yerleşmektedir. University College London, London School of Economics, King's College ve City University gibi Londra üniversiteleri mezun öğrencileri için oldukça popüler seçenekler olmakla birlikte Oxford ve Cambridge Üniversiteleri için yüksek bir başarı oranı bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

1150

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page