top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Reddam House

Wokingham, İngiltere, Birleşik Krallık

Bearwood Road, Sindlesham, Wokingham RG41 5BG

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Wokingham yakınındaki 125 dönümlük bir arazinin kalbinde, güzel ve güvenli bir ortamda yer alan muhteşem bir Viktorya dönemi konağı olarak öne çıkmaktadır.

Okul akademik çalışma, üniversite başvuruları ve kişisel gelişim için eğitim sistemi aracılığıyla üniversite ve kariyer rehberliğinin yanı sıra yıl boyunca öğrencilerine bire bir destek sunmaktadır. Reddam House, öğrencilerine sıcak bir atmosfer ve mükemmellik konusunda dünya çapında bir üne sahip, birinci sınıf bir okulda yüksek kaliteli bir eğitim sunmaktadır.

Reddam House, Berkshire’in Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Reddam House, Sixth Form öğrencilerine yakın kişisel ilgi sunmaktadır. Maksimum sınıf mevcudu 20'dir ancak Sixth Form sınıflarının neredeyse tamamında 10'dan az öğrenci bulunmaktadır.

Nitelikli eğitim kadrosu konu alanları konusunda tutkuludur ve geleneksel öğretim yöntemlerine yenilikçi yaklaşımlar sunmaktadır. Bu, Sixth Form öğrencilerinin bağımsız olarak öğrenmelerine ve sınıf içinde ve dışında liderlik fırsatlarını üstlenmelerine olanak tanımaktadır.

Okul öğrencilerine, dünya çapındaki kardeş okulları ziyaret etmek ve küresel girişimlerde işbirliği yapmak için daha büyük fırsatlar sunmaktadır.

Üniversiteye başvuran öğrencilerimizin tamamı birinci ve ikinci tercihlerine kabul edilmektedir, bunların yaklaşık %75'i Russell Group Üniversiteleri olarak öne çıkmaktadır.

2020 yılı A Level sınav sonuçlarında öğrencilerin %93’ü A*-B aralığında puan alarak başarı elde etmişlerdir.

Reddam House, Berkshire’in Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin hayatında müzik büyük bir yer edinmektedir. Öğrencilerin yaklaşık dörtte biri sürekli olarak farklı enstrümanlar çalıyor, gruplara katılmaktadır. Koro, yaylı çalgılar topluluğu, üflemeli çalgılar topluluğu, caz grupları, rock ve pop grupları bulunmaktadır.

Öğrencilere ragbi, atletizm, netbol, futbol, bale, hokey, basketbol, binicilik, kano, yüzme gibi çok sayıda spor, takım oyunu ve açık hava etkinliği sunulmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

759

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page