top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Rockport School

Craigavad, Kuzey İrlanda, Birleşik Krallık

5 Rockport Road, Craigavad, Holywood, BT18 0DD

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okul her öğrencisine, özel ilgi alanları, yetenekleri ve yetenekleri olan benzersiz ve farklı bir kişilik olarak davranmaktadır. Öğrenciler akademik konularda temel bilgileri öğrenip, aktif olarak spor yapmaktadırlar.

Okulda yaratıcı gelişime çok zaman ayrılmıştır. Tüm sanat dersleri İngilizce dil kursuyla, İrlanda ve Birleşik Krallık'ın kültürü ve tarihiyle yakından ilişkilidir. Öğrenciler kendilerini özgürce ve aktif olarak çeşitli yaratıcılık alanlarında göstermektedirler.

Rockport School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okulda sınıflar, en rahat ve samimi atmosferi yaratmak için küçük tutulmaktadır. Okuldaki temel amaçlardan bir tanesi de öğrenciyi bağımsız olarak eğitmektir. Rockport School ulusal müfredata tabi tutulmaktadır. Öğrencilere makul, yeterli derecede bağımsızlık ve özgürlük tanınır, onlar için en rahat, dengeli ve etkili eğitim programları seçilmektedir. Okulun çalışmalarının temel ilkeleri liderlik, enternasyonalizm, çevre, demokrasi ve hizmet olmaktadır.

Uluslararası bir atmosfer Rockport Schoolu’nun bir parçası haline gelmiştir. Dünyanın her yerinden gelen öğrenciler birbirleriyle özgürce iletişim kurar, ortak projeler ve çalışmalar düzenleyip, değişim programlarına katılmaktadır.

Rockport School’un Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

İlgi alanlarına, sporlara ve yaratıcı bölümlere yönelik çeşitli kulüpler her gün uluslararası öğrenciler için çalışmaktadır. Hafta sonları öğrenciler için bilişsel ve büyüleyici geziler, geziler, gezi turları, müze, tiyatro, sinema, sanat galerisi ziyaretleri, galalar ve sergiler düzenlenmektedir.

Öğrenciler, grup veya bireysel olarak vokal veya müzik enstrümanı çalmayı öğrenmektedirler. Okulda spor kulüpleri de oldukça gelişmiştir.

Rockport School, profesyonel bir yat kulübü ve golf merkezi ile iş birliği yapmaktadır, böylece çocuklar deneyimli eğitmenlerin rehberliğinde bu sporlarda ustalaşabilmektedir. Yabancı öğrenciler küçük yaşlardan itibaren arazide yürüyüş, navigasyon ve oryantasyon becerilerini öğrenmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page