top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Sackville School

Batı Sussex, İngiltere, Birleşik Krallık

Lewes Road, Doğu Grinstead, RH19 3TY

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Sackville School’un temel amacı, her öğrencinin değerlerini her gün yaşayarak tam potansiyeline ulaşmasını ve öğrenme sevgisini geliştirmesini sağlayan güvenli ve kapsayıcı bir topluluk oluşturmaktır.

Okulun tüm öğrencileri okulda geçirdikleri süre boyunca değerlerimizi geliştirmelerini sağlamaktadır. Okul her öğrencinin temelini oluşturmasını sağlayıp, gerektiğinde bunları sergileyip başarılı bir birey olarak devam etmelerini hefedlemektedir.

Sackville School’da Uygulanan Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Sackvill School, yetenekleri veya yetenekleri ne olursa olsun tüm öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarına olanak tanıyan ilgi çekici, bilgi açısından zengin bir müfredat sunmayı amaçlamaktadır. Okulun müfredatı, öğrencileri iş dünyasına hazırlayan ve küresel vatandaşlar olarak yetişkin hayatlarını tatmin edici bir şekilde yaşamaya hazırlayan açık ilerleme yolları sağlamaktır. Okul miras olarak öğrencilerine ömür boyu sürecek bir öğrenme aşkı bırakmaktadır.

Okul öğrencilerinin en iyi seviyede performans göstermelerini ve Sixth Form yaşamın tadını çıkarabilmelerini sağlamak için zihinsel sağlıklarına çok yüksek değer vermektedir. Sixth Form’daki akademik kadro, zihinsel sağlık konusunda eğitimli personelin yanı sıra özel bir destek yöneticisi ve kariyer liderini içermektedir. Ayrıca okul Sixth Form öğrencilerine mentorluk eğitimi de vermektedir.

Sixth Form öğrencilerini örnek olmaya ve hem kendi okul topluluğuna hem de yerel topluluğa hizmet etmeye teşvik etmektedirler.

2019 yılında A Level sınav sonuçlarında öğrencilerin %18’i A*-A aralığında başarı gösterirken 2022 yılında A Level sınav sonuçlarında öğrencilerin %30’u A*-A aralığında başarı göstermiştir.

Sackville School’da Sahip Olunan Sosyal Aktiviteler

Sackville School’da beden eğitimi ve fiziksel aktiviteyi seven ve sağlıklı, aktif bir yaşam tarzının nasıl sürdürüleceğini anlayan çok yönlü öğrenciler yetiştirilmektedir. Ayrıca okul, toplumda spor konusunda ulusun şekillenmesine yardımcı olmak için öğrencilere spor ve fiziksel aktivitenin daha geniş dünyasında bir kariyer yapma konusunda ilham vermektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

1719

Kız ve erkek

Good

Fiyat bilgisi
Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page