top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

St David's College

Cardiff, Galler, Birleşik Krallık

Ty Gwyn Road, Cardiff, CF23 5QD

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

St. David's College, gelişimsel özellikleri olan, olgunlaşması yavaş olan ve öğrenme sorunları olan çocuklara eğitim vermek için rahat bir yer olarak oluşturulmuştur. Okulun kurucusu, sıradan okullarda bu tür çocukların gereken ilgiyi ve ilgiyi görmediğine ikna olmuş ve herkesin özel ilgi, sıcaklık ve destek hissedebileceği bir okul kurmuştur.

St David's College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Her öğrenciye, öğrencinin tüm özellikleri, kendine özgü istekleri ve olanakları dikkate alınarak kişiye özel bir müfredat oluşturulmaktadır. Okul, en mütevazı ve kendi kendine yeten öğrencilerin bile maruziyetlerini en üst düzeye çıkarabilmeleri, yeteneklerini ve yeteneklerini gösterebilmeleri, diğer çocuklarla özgürce iletişim kurabilmeleri ve farklı insanlarla etkileşimi öğrenebilmeleri için mümkün olan her şeyi yapmaktadır. Yabancı öğrenciler için ek bir destekleyici kurs bulunmadığından, kabul sırasında başvuru sahibinin yeterince yüksek düzeyde dil bilgisi göstermesi gerekmektedir.

Okul öğrencilerine en prestijli ve sıralamada yer alan üniversiteler arasında bile seçilen üniversiteye kabul için hazırlanma imkânı sunmaktadır. İstatistiklere göre çoğu öğrenci mühendislik ve teknik yönleri seçmektedir.

GCSE sınavlarında öğrencilerin %80’i A*-C aralığında puan alarak başarı sağlamaktadırlar. A Level sınavlarında ise öğrencilerin %30’u A*-A aralığında puan alarak başarı sağlamaktadırlar.

St David's College’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Spor ve yaratıcılığın okul yaşamında büyük bir rolü oynamaktadır. Öğrenciler çeşitli şekillerde kendilerini geliştirmektedirler. Futbol, dağ yürüyüşü, kriket, yelken, yüzme, rugby gibi spor kulüpleri bulunmaktadır.

Öğrenciler özel bir programa katılabilir ve olağanüstü spor başarıları için prestijli bir İngiliz ödülü olan BTEC Ulusal Spor Ödülü alabilirler

Ayrıca istatistiklere göre öğrencilerin %75'inden fazlası bir veya daha fazla müzik enstrümanı çalmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Uzmanınızla iletişime geçin.

Fiyat bilgisi
Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page