top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

St Dominic’s Grammar School, Brewood

Güney Staffordshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Bargate Street, Brewood, Güney Staffordshire, ST19 9BA

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

St Dominic’s Grammar School, Brewood, her çocuğun özel yetenekleri olduğuna inanıp, onların şefkatli bir ortamda tüm potansiyellerini ortaya çıkarmaları için çalışmaktadır. Öğrencileri akademik, sosyal, yaratıcı ve ruhsal açıdan beslemektedirler. Çeşitli aktivitelerle zenginleştirilen okul, her öğrenciye kişisel ders programı sunmaktadır.

St Dominic’s Grammar School, Brewood’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okul öğrencilerine geliştirme ve zenginleştirme ile geniş ve dengeli bir müfredat sunmaktadır. Ulusal müfredat okul genelinde öğretilmektedir. Bu, haftalık programa entegre edilen sahne sanatları, dans, drama ve şarkı söyleme gibi ek konularla zenginleştirilmiştir. Okul, AS ve A Level programında kapsamlı bir konu yelpazesi sunmaktadır.

Okul, 2021 yılında hem GCSE hem de A Level'da tüm konularda %100 geçme oranına ulaşmıştır.  IB programında ise başarı oranı %94’e ulaşmıştır.

St Dominic’s Grammar School, Brewood’un Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Okul öğrencilerine netbol, hokey, dans, jimnastik, aerobik, futbol, voleybol, basketbol, badminton, tenis, atletizm ve kros sporlarını içeren geniş bir müfredat sunmaktadır.

Tesisler arasında yepyeni açık hava kriket ağları, yeni kaplanmış netbol ve tenis kortları, hokey, futbol ve atletizm pisti yer almaktadır. Ayrıca kriket ağları ve elektronik basketbol potaları bulunan tam donanımlı bir spor salonu da bulunmaktadır.

Okulun çağdaş gösteri sanatları merkezinde; drama ve dans stüdyosu, müzik süiti ve kayıt stüdyosu bulunmaktadır. Öğrenciler korolara katılmaya, bir enstrüman çalmaya, dans etmeye, şarkı söylemeye veya tahtaya çıkmaya teşvik edilmektedir. Öğrenciler birçok yerel ve bölgesel yarışmaya, yerel festivallere ve topluluk önünde konuşma etkinliklerine katılmaktadırlar.


Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

286

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page