top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Stoke College

Suffolk, İngiltere, Birleşik Krallık

Ashen Lane, Stoke by Clare, Sudbury, Suffolk, CO10 8JE

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Suffolk'un en eski okullarından biri olup, geçmişi 1415 yılına dayanmaktadır. Okulda, sanal sınıflar, etkileşimli ders kitapları ve çevrimiçi kütüphaneler ve arşivler yardımıyla çevrimiçi çalışma olanağının sağlanmasına büyük önem verilmektedir.

Aynı zamanda okul, altı asırlık tarihin geliştirdiği, ilerlemeyi ve düşünmeyi birleştiren, her öğrenciye bireysel bir yaklaşım uygulayan geleneksel öğretim ve eğitim felsefesi uygulamaktadır.

Stoke College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okulda, teşhislerden ek deneysel sınıflara kadar çeşitli sorunları çözme konusunda geniş deneyime sahip uzmanların bulunduğu bir gelişimsel öğrenme merkezi bulunmaktadır. Öğrenciler ihtiyaçlarına göre bireysel ve grup dersleri, destek eğitimleri, bireysel derslerden yararlanabilmektedirler.

Okul geniş profile ve yüksek akademik hedeflere sahip olmaktadır. Akademik kadro öğrencilerine ilerleyen düşünceye dayalı bütünsel eğitim sunmaktadır. Aynı zamanda okul, Uluslararası Sixth Form’u içeren yenilikçi bir uluslararası vizyon benimsemektedir.

Stoke College’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Öğrencilerin sosyal ve iletişimsel yeteneklerinin gelişimine önem verilmektedir. Çocukların kendilerine daha fazla güvenebilmeleri için tanıtıma meydan okumaları gerekir, bu nedenle okul genellikle konserler, tiyatro gösterileri ve baharda Haverhill'de bir müzikal düzenlemektedir. Gençler için korolar, bando, çeşitli yönelimlere sahip çeşitli modern vokal ve enstrümantal topluluklar açıktır.

Takım sporları ve grup ders dışı etkinliklerinin yanı sıra öğrenciler, spor takımlarının kaptanları, valiler, okul özyönetiminin katılımcıları olarak gerçekleştirerek okul yaşamında tam ve önemli bir rol oynamaktadırlar. Hafta sonları öğrencilerin ülkeyle tanışmasını artıracak gezi gezileri ve etkinlikler düzenlenmektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

150

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page