top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

TASIS The American School in England

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Coldharbour Lane, Thorpe, Surrey TW20 8TE

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

İngiltere’de bulunan TASIS American International School, İngiltere'nin önde gelen Amerikan yatılı okulu olarak adını öne çıkarmaktadır. Öğrencilere dünya çapındaki üniversitelere ve kolejlere giriş için etkili bir hazırlık programı sunmaktadır. Okulda yabancı öğrenciler Avrupa ortamında klasik temel Amerikan eğitimi alabilmektedirler.

İngiltere'deki özel okul 1955'ten beri faaliyet göstermektedir. Bugün okulda, öğrencilere yüksek kalitede akademik hazırlık garanti eden ileri öğretim yöntemleri kullanılmaktadır.

TASIS The American School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

TASIS The American School, yüksek sıralaması ve uygun konumuyla yabancı öğrencilerin ilgisini çekmektedir.  Okulda 40'tan fazla milletten temsilci eğitim görmektedir. TASIS öğrencileri bilgi arayışında isteklidirler. Öğrenciler, 20'den fazla ileri düzey yerleştirme kursu, IB Diploması kazanma fırsatı ve kapsamlı bir ek dil olarak İngilizce programı da dahil olmak üzere, sıkı bir “norma”" düzeyde müfredat içeren geniş ve zorlu bir eğitim programına katılmaktadırlar.

Okul her öğrencinin güçlü yönlerini, ilgi alanlarını ve becerilerini tanıyarak öğrencilerimizi geleceğin zorluklarına ve fırsatlarına hazırlamaktadır. Deneyimli öğretim kadrosu, öğrencinin tam potansiyeline ulaşması için ihtiyaç duyduğu zorluk ve desteğin birleşimini sunmaktadır.

TASIS The American School’un Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Okulda öğrencilere çok sayıda ders dışı etkinlik sunulmaktadır. Eğitim kurumunun uzmanları tiyatrolara geziler, Londra'da konserler, müzelere ve sanat galerilerine geziler düzenlemektedirler.

Spor, ders dışı programın ayrılmaz bir parçasıdır. TASIS School geniş bir bölüm yelpazesi sunmaktadır. Öğrenciler futbol, voleybol, beyzbol, golf, yüzme gibi spor aktivitelerinde yer alabilmektedirler.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

654

Kız ve erkek

Requires Improvement

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page