top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

The Perse School

Cambridge, İngiltere, Birleşik Krallık

Hills Road, Cambridge, CB2 8QF

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

The Perse School dünyanın en eski okullarından biri olarak kabul edilmektedir. Okulun ruhuna ve ilkelerine uygun olarak geliştirilmiş kendine özgü öğretim yöntemleri bulunmaktadır. Okulun uzmanları, hayatlarının sorumluluğunu alabilen ve başkalarına yardım edebilen yetenekli öğrencileri eğitmek için günlük özenli çalışmalar yürütmektedir. Okulun uzmanları burada çocukların kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamaya çalışmaktadır.

The Perse School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Perse School, lise öğrencilerinin mesleki tercihlerini ve kabul için üniversite ve uzmanlık seçimlerini belirlemelerine yardımcı olacak benzersiz bir programa sahip olmaktadır. Programda öğrencilerle, öğretmenlerle, velilerle ve bilim camiasıyla sürekli iletişim halinde olan 10 yüksek nitelikli uzman görev yapmaktadır. Uzmanlar öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini daha iyi anlamalarına ve kavramalarına yardımcı olmaktadır.

Okulun temel amacı öğrencilerini en iyi standartlara göre donatmaktır. Okul öğrencileri düzenli olarak çeşitli yarışmaları, ulusal ve uluslararası olimpiyatları kazanmaktadırlar. Mezunlar Oxford, Cambridge ve ülkenin diğer en iyi üniversitelerine yerleşmektedir.

The Perse School’un Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Akademik yıl boyunca okulun öğrencileri düzenli olarak Birleşik Krallık'a seyahat etmektedir. Çeşitli yerleri, müzeleri ve tiyatroları ziyaret etmektedir. Okulun öğrencileri ülke genelinde hayırsever faaliyetlere aktif olarak katılmaktadır. Sınırlı fiziksel veya zihinsel yeteneklere sahip olanlar da dahil olmak üzere tıbbi kurumlarla etkileşime yönelik programlar bulunmaktadır. Okulun birçok İngiliz ve Cambridge okulu, Avrupa ve dünya ile ortaklığı bulunmaktadır. Uluslararası değişim programları bulunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Harici

1705

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page