top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

The Royal School

Surrey, İngiltere, Birleşik Krallık

Farnham Lane, Haslemere, Surrey, GU27 1HQ

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okulun amacı, akademik mükemmellik ve olağanüstü pastoral bakımın yapıldığı her şeyin temelini oluşturması gerektiğine olan inanç, bu mutluluğu ve başarıyı sağlamada güçlü bir kombinasyonu olmaktadır. Öğrencileri; öğrenimlerine dahil olmaktadırlar. Birbirlerini destekleyip, onlarla tanıştığınızda açık, kibar ve pozitif davranış göstermektedirler.

Seçkin bir geçmişe ve ufukta büyük şeylere sahip karma bir hazırlık ve lise okulu olarak öne çıkmaktadır. Tarihsel değerlerini korurken öğrencilerin “geleceğe hazır” olmalarını sağlayan ileri görüşlü bir okul olmaktadır.

Okul uzun ve ilginç bir geçmişi bulunmaktadır. 1840'larda Twickenham'da İngiltere'deki ilk akademik kız okullarından biri olarak kurulan, kısaca Deniz ve Deniz Subaylarının Kızları için Kraliyet Kadın Okulu olarak anılmaktadır.

Kraliyet Okulu akademik olarak seçici değildir, ancak hem Hazırlık hem de Kıdemli girişindeki kabul süreci, Matematik ve İngilizce değerlendirmelerini, Müdür ile bir mülakat ve deneme günlerini içermektedir.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

325

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page