top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Tring Park School for the Performing Arts

Tring, İngiltere, Birleşik Krallık

Mansion Drive, Tring, HP23 5LX

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Tring Park School for the Performing Arts, Birleşik Krallık'ın önde gelen mesleki ve akademik bir okul olarak adını öne çıkarmaktadır. Okul öğrencilere, akademik eğitimin yanı sıra sahne sanatlarında uzmanlık eğitimi içeren ikili bir müfredatta eğitim görmelerine olanak tanıyan bir fırsat tanımaktadır.

Tring Park School for the Performing Arts’ta Uygulanan Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Öğrencilere sahne sanatlarında etkili kariyerler oluşturmak için gerekli eğitim verilmektedir. Öğrenciler tercihlerine göre Russell Group'un en iyi üniversitelerinde yerleşmektedirler.

Tring Park School for the Performing Arts’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Sixth Form düzeyinde öğrenciler klasik bale, çağdaş ve caz dansı eğitimi almaktadırlar. Müfredat, repertuar, ustalık, vücut kondisyonu, ağırlık dersleri, pilates gibi ek derslerle zenginleştirilmiştir. İkinci sınıf öğrencileri becerilerini geliştirmeye devam ediyor ve çağdaş doğaçlama tanıtılıyor. Eğitimin üçüncü yılında dansçılar Encore Dance Company'ye katılarak uluslararası üne sahip konuk profesyonel koreograflarla çalışma fırsatı bulmaktadırlar.

Ayrıca Sixth Form’da iki yıllık oyunculuk dersleri bulunmaktadır. Ses, klasik ve modern metin, fiziksel tiyatro, aktörler için hareket, oyunculuk eğitimi, doğaçlama, dans ve şarkı söyleme dersleri içermektedir. Oyunculuk kursundaki tüm öğrenciler aynı zamanda sinema oyunculuğu derslerinden ve atölyelerden de faydalanmaktadır. Oyunculuk kursu etkinliklerinin bir parçası olarak güçlü bir tiyatro topluluğu ruhu geliştirilir ve öğrenciler yıl boyunca çeşitli performanslara katılmaktadırlar.

Yine Sixth Form’da iki yıllık müzikal tiyatro dersi bulunmaktadır. Sahne sanatlarında kariyer yapmak isteyen öğrencilere, üç temel uzmanlık becerisinde güçlü bir teknik anlayış ve bilgi birikimi sağlamaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

353

Kız ve erkek

Outstanding

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page