top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Wisbech Grammar School

Cambridgeshire, İngiltere, Birleşik Krallık

Chapel Road, Wisbech, Cambridgeshire, PE13 1RH

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Okul, 34 dönümlük bir arazide yer almaktadır. Açık, arkadaş canlısı ve misafirperver okul, personelin tüm öğrencileri bireysel olarak tanımasına yetecek kadar küçüktür, ancak etkileyici fırsatlar sunacak kadar da büyüktür. Akademik personeller hem sınıf içinde hem de sınıf dışında özgüvenlerini geliştirmeye ve gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmaya ve ayrıca daha geniş toplulukla etkileşim kurmaya teşvik edilmektedir.

Wisbech Grammar School’un Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Okul, öğrencilerin üniversite ve kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlama konusunda birinci sınıf bir performans geçmişine sahip olmaktadır. Daha fazla bağımsızlığa sahip olan Sixth Form öğrencileri hem kurum sistemi içinde hem de daha geniş düzeyde kendi izlerini bırakmaya ve liderlik niteliklerini geliştirmeye teşvik edilmektedir. Sixth Form merkezi öğrenciler için modern ve çağdaş bir mekâna dönüştürülmüştür.

Öğrencilerin Sixth Form dersleri için özel bir alana, işbirlikçi ve sessiz çalışma alanlarına, bir konferans salonuna, artı bir kafeye ve ortak oda alanına sahip olmalarına olanak tanıyan yeni bir Sixth Form Merkezi kurulmuştur.

Öğrencilerin, uzman öğretim kadrosunun ve kaynakların uzmanlığından yararlanan odaklanmış akademik ortamlara sahip olmalarından yararlanabilmeleri için bilim, matematik ve beşeri bilimler yaratıcı merkezlerinin kurulmuştur.

Wisbech Grammar School’un Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Wisbech Grammar School, her öğrenciye her seviyede spor yapma fırsatı veren her şey dahil bir spor müfredatı sunmaktadır. Okulda rugby, hokey, netbol, kriket ve atletizm gibi takım sporlarının yanı sıra çeşitli bireysel spor ve fitness seansları da sunulmaktadır.

Öğrencilere, okul günü içindeki programlanmış müfredatlarının bir parçası olarak arkeolojiden astronomiye, felsefeden politikaya kadar çok çeşitli kulüplerden yararlanmaları için birçok seçenek sunulmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

568

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page