top of page
laser-light-doors-pathway-over-blue-background-banner_cq5dam.web.1400.jpg
Bishop_siteiçin logo.png

Wycliffe College

Gloucestershire, İngiltere, Birleşik Krallık

Bristol Road, Stonehouse, Gloucestershire, GL10 2AF

5.png
Bilgi alın

Study UK, Birleşik Krallık Liseleri Resmi Başvuru Merkezi'dir. Merkezde çalışan uzmanlar Birleşik Krallık liseleri konusunda uzmanlaşmıştır. Doğru lise seçimi, liselere başvuruların yapılması, vize danışmanlığı, konaklamaların ayarlanması, uçak biletinin ayarlanması, Birleşik Krallık havaalanlarından konaklama yapacağı yere kadar transferin planlanması ve Birleşik Krallık'ta uyum eğitimlerine kadar tüm konularda sizlere ücretsiz destek sunulur. 

Wycliffe College’ın bölgesinde bir yaya köprüsüyle birbirine bağlanan iki iyi donanımlı kampüs bulunmaktadır. Gelişmiş iç altyapıya sahip bir okul, Batı İngiltere'de kalınabilecek en güvenli yerler arasında olmaktadır.

Wycliffe, öğrencilerin mümkün olan en iyi eğitim ve öğretimden yararlanmasını sağlamak için hem müfredat hem de personel gelişimine yatırım yapmaktadır. Geniş ve dengeli bir müfredat, öğrencilere yeni konuları denemek ve ilgi ve yeteneklerinin nerede olduğunu fark etmek için bol miktarda fırsat vermektedir.

Wycliffe College’ın Uyguladığı Müfredat ve Öğrenci Başarıları

Temel GCSE 9-11 yılları boyunca öğrenciler, işletme ve Japonca gibi daha sıra dışı olanlarla birlikte 20 ders seçeneği arasından seçim yapabilmektedirler. Sixth Form’da A Level, BTEC'ler ve Genişletilmiş Proje Yeterliliği dahil 28 ders bulunmaktadır. Okul, akademik ortama hızlı ve rahat uyum sağlamak için tüm koşullara sahip olmaktadır. Özellikle uluslararası öğrenciler için 2 özel dil profili programı bulunmaktadır.

Okulda yüksek düzeyde akademik hazırlık bulunmaktadır. Mezunların %95'i her yıl Russell Group üniversitelerinin öğrencisi olmaktadır. Öğrenciler VTES programları kapsamında edebi yaratıcılık, spor, turizm, sinematografi ve Japonca'yı seçebilme fırsatları bulunmaktadır.

2021 yılı A Level sınav sonuçlarında öğrencilerin %75'i A*- B aralığında puan alarak başarı elde etmişlerdir.

Wycliffe College’ın Sahip Olduğu Sosyal Aktiviteler

Wycliffe deneyimi sınıfta olup bitenlerden daha fazlası olarak öne çıkmaktadır. Çeşitli müfredat dışı programlar aracılığıyla zihni, bedeni ve ruhu beslemektedir. Yemek pişirme gibi geleneksel becerilerden, 21. Yüzyılın Kriptoloji ve Yeşil Araba Yarışı becerilerine kadar çok çeşitli kulüpler sunmaktadır.

Konaklama türü:

Öğrenci sayısı:

Cinsiyet grubu:

Başarı derecesi:

E-posta (İngilizce):

E-posta 2 (Türkçe):

İletişim (İngilizce):

İletişim (Türkçe):

Yatılı okul

621

Kız ve erkek

Good

Başvuru yapın

Faydalı dökümanlar;

Okul kataloğu

Müfettiş raporu

bottom of page