İngiltere Kültür ve Spor Programları | Yaz Okulu

259193000_2146911598795508_5523378787680336847_n_edited.png

İngiltere Junior Yaz Okulu

2023 için yeni heyecan! Genç oyuncuların yeni yetenekler keşfetmeleri için tasarlanan 8 - 13 / 14 - 17 yaş arası kız ve erkek çocuklar için yeni UK Sport Camp, onların sportif potansiyellerini açığa çıkarıyor. Türkiye Basketbol Milli Takım oyuncusu, 12 Dev Adam kadrosunda yer almış Kerem Gönlüm koçluğunda spor kariyerinizi zirveye taşıyın.

İngiltere'de Kerem Gönlüm

ile emin ellerdesiniz!

 

Londra

Her şey dahil aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği ile tek ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanır. British Council akreditasyonuna sahip dil okullarımızda gerçekleşen İngilizce eğitimleri güvenli ve profesyonel olarak uluslararası karışık gruplarla ya da kapalı gruplar tercihiyle yapılmaktadır. Tarihi kültür miraslarını ve eşsiz müzeleri birlikte keşfedelim.

Brighton

Her şey dahil aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği ile tek ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanır. British Council akreditasyonuna sahip dil okullarımızda gerçekleşen İngilizce eğitimleri güvenli ve profesyonel olarak uluslararası karışık gruplarla ya da kapalı gruplar tercihiyle yapılmaktadır. Okul dışı aktivitelerde Londra'ya geziler düzenlenmektedir.

 
 

Neler dahil?

 • Haftada 3-4 saat Kerem Gönlüm ile spor koçluğu

 • Haftada 15-16 saat İngilizce dersi

 • Tek veya paylaşımlı odalarda yerinde ya da aile yanı konaklama

 • Günde 3 öğün ve bir akşam atıştırmalığı

 • Akşam aktiviteleri programı ve oyun salonu

 • Kerem Gönlüm'den koçluk raporu ve sertifika

 • Uluslararası İngilizce raporu ve  sertifika

 • Ünlü şehirlere ve tarihi simge yapılara geziler

 • Akşam aktiviteleri programı ve oyuncu salonu

 • Özel Study UK hediye paketi

 • 7/24 sosyal yardım personeli

 • Ünlü şehirlere ve simge yapılara geziler

 • Vize danışmanlığı

 • İngiltere havaalanı transferi

ANTRENÖRLÜK

Oyuncular, hücum ve savunma teknik becerilerini, 5v5 oyun durumlarını ve çok yönlü sporcu gelişimini kapsayan eğlenceli, dinamik ve ilgi çekici koçluk seanslarından motive olur ve ilham alır. Koşullu idmanlar, oyuncuların topa hakim olma, şut atma, savunma ve takım çalışmasına olan güvenini geliştirir. Antrenör, profesyonel deneyimlerini paylaşır ve en üst düzeyde oynama konusunda tavsiyelerde bulunur. Saha dışında, beslenme ve toparlanma gibi konulardaki atölye çalışmaları, oyunculara en yüksek performansa ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini öğretir. Her oyuncu, koçuyla bire bir geri bildirim oturumu ve eve götürmek için bir rapor alır.

İNGİLİZCE

Öğrenciler kampın başında değerlendirilir ve seviyelerine ve yaşlarına uygun sınıflara yerleştirilir. Profesyonel İngilizce öğretmenleri, öğrencilerin sporla ilgili proje çalışmaları ve geleneksel sınıf teknikleri aracılığıyla yazılı ve sözlü İngilizcelerini geliştirdikleri aktif bir sınıfa liderlik eder. Sınıfın içinde ve dışında öğrenciler, kamptaki sürükleyici İngilizce ortamı aracılığıyla kullanışlı, konuşma İngilizcesini geliştirirler. Her öğrenci öğretmeniyle bireysel olarak tanışır ve eve götürmek üzere haftalık bir ilerleme raporu alır.

 

Tarihler

6 Gece Kamp

 1. 25.06.2023-01.07.2023 

 2. 02.07.2023-08.07.2023

 3. 09.07.2023-15.07.2023

 4. 16.07.2023-22.07.2023

 5. 23.07.2023-29.07.2023

 6. 30.07.2023-05.08.2023

 7. 06.08.2023-12.08.2023

 8. 13.08.2023-19.08.2023

 9. 20.08.2023-26.08.2023

 10. 27.08.2023-02.09.2023

13 Gece Kamp

 1. 25.06.2023-08.07.2023

 2. 09.07.2023-22.07.2023

 3. 23.07.2023-05.08.2023

 4. 06.08.2023-19.08.2023

 5. 20.08.2023-02.09.2023

gettyimages-180070150-2048x2048.jpg

Uzun Forvet, Kerem Gönlüm

Kerem Gönlüm (22 Kasım 1977 doğumlu), Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Efes, Galatasaray, Sakarya BB, Bahçeşehir, İTÜ Basket forması giyen eski bir Türk profesyonel basketbolcudur .
Gönlüm, Türk milli takımının 12 dev adamdan birisiydi.

Study UK Junior Dil Kampı programlarımız ile birlikte öğrencilerimize İngiltere'deki en iyi dil kamplarını sunuyoruz. Çocuklar ve gençler için yaz kampları düzenleme konusunda 20 yılı aşkın deneyimli okullarımızla, eğlenceli ve teşvik edici bir öğrenme ortamının nasıl oluşturulacağını biliyoruz. Piyasadaki en kapsamlı, her şey dahil aktivitelerle herkese uygun programlar sunuyoruz.

 

Dünya tekrar kapılarını aralarken genç öğrencilerimize Kerem Gönlüm ile hayatlarında bir kez edinebilecekleri bir macerada ev sahipliği yapmak için oldukça heyecanlıyız.


Bu macerayı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

*26 Haziran 2023 - 3 Eylül 2023 tarihleri arasında Kerem Gönlüm eşliğinde gerçekleşecek yaz okulu programlarımız için yalnızca 96 kontenjan bulunmaktadır. 

 

Neden Study UK'i  seçmelisiniz?

Sizlere en iyi konaklamayı sunmak birinci önceliğimiz.

Çocuklar ve gençler için kapsamlı dil kampları sunma konusunda 20 yılı aşkın deneyimli okullarımızda ve piyasadaki en iyi, her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Study UK'de genç öğrenciler sadece sınıfta değil aynı zamanda eğlence ve macera yoluyla da yeni bir dil öğrenirler. Öğrencilerimizin güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle kamplarımızda ve öğrenci yurtlarımızda, 24 saat hizmet veren bir acil yardım hattının yanı sıra günün her saati tesiste bulunan personellerimiz ve sıkı güvenlik politikalarımız vardır.

Ultimate-Travel-Guide-to-London.jpg

Kamplarımız Londra ve Brighton'da

İngiltere'nin en popüler şehirlerinde yaz kampı ile yabancı dil öğrenirken görecek ve keşfedilecek heyecan verici imkânlar sunuyoruz.

Güvenlik bizim için önemli

Tüm kamplarımızda 7/24 denetim
sağlanmaktadır.

Sınıf dışında öğrenim imkânı

Dil pratiği deneyimimizin bir kısmı sınıf
dışında, geziler sırasında ve belirli projeler aracılığıyla öğrenmeyi içerir.

Kerem Gönlüm ile antrenman fırsatı!

Öğrencilerimiz basketbol aktivitelerimizde Kerem Gönlüm ile birlikte antrenman fırsatını elde ederler. Hayatlarında bir kere elde edebilecekleri bu fırsatı Kerem Gönlüm ile bir kare fotoğraf ile sonsuza taşırlar!

Öğrencilerin küçük gruplar halinde daha iyi öğrendiklerini biliyoruz

Tüm dil sınıflarımız en fazla 15 öğrenci ile sınırlıdır.

Çok kültürlü bir ortam

Öğrencilerimiz, birçok farklı kültürel
geçmişe sahip 100'den fazla farklı milletten geliyor ve böylece açık fikirliliği besleyen bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.

Birleşik Krallık Dil Okullarımız 

Birleşik Krallık genelinde 400'den fazla dil okulumuz bulunmaktadır!

Dil okullarımızın tamamı British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Okullarımız, çocuklar ve gençlerin dil eğitimleri için tüm standartlara uygundur. 10-17 yaş grubu arasında herkes yaz okulu programlarımıza katılabilirler. +16 yaş ve üzeri esnek ve uzun süreli dil okulu programlarımıza katılmak isteyen öğrenciler diğer dil okullarımızı inceleyebilirler.

HUBS-Derwent-Exterior-UNI-1725-copy_edited.jpg

Dil öğrenmenin tadını çıkarın

Programlarımız genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır ve her katılımcının seviyesine göre uyarlanmıştır.

İletişime özel bir önem göstererek dil öğrenimine etkili ve eğlenceli bir yaklaşım sunar. İşte dil becerilerinizi geliştirmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için mükemmel bir fırsat!

Öğretmenlerimiz

Öğretmen kadromuz, iletişim yoluyla eğitim yaklaşımını izleyen dinamik öğretmenlerden oluşur. Öğretim yetenekleri, coşkuları ve her öğrenciye gösterdikleri özel ilgiye göre seçilirler. Rahat, eğlenceli ve teşvik edici bir atmosfer yaratmak için her türlü çabayı gösterirler ve derslerin konuları da öğrencilerin ilgi alanlarına göre düzenlenir. Bu eğlenceli ve motive edici öğretim, etkili öğrenmenin anahtarıdır.

Seviyenize göre uyarlanır

Yerleşmeden önce bir değerlendirme sınavına gireceksiniz ve ardından seviyenize uygun bir sınıfa yerleştirileceksiniz. Haftalık uygulanan testler, öğretmenin her öğrencinin kaydettiği ilerlemeyi doğru bir şekilde takip etmesini sağlar.

Sertifikalarımız

Programın bitiminde derslere katıldığınızı kanıtlayan, dil seviyenizi ve elde ettiğiniz sonuçları gösteren bir Study UK dil sertifikası alırsınız. Basketbol aktiviterine katılan herkesin sertifikası Kerem Gönlüm tarafından imzalanır! Ayrıca Kerem Gönlüm Spor Akademisi tarafından yüksek tanınırlığı olan bir sertifikanın sahibi olursunuz.

Kurs türlerimiz

Dersler pazartesiden cumaya yapılır. Her kampta, Standart ve Yoğun kurslar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel dersler yalnızca Standart kursla birlikte mevcuttur.

Okullarımızın akreditasyonları

Tüm okullarımızın British Council akreditasyonu ve English UK üyeliği vardır.

Pakete dahil Hizmetler

 

En kapsamlı her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Keşfedilecek birçok yer ve yapılacak birçok aktiviteden oluşan harika seçeneklerimizden yararlanın.

Tüm yaz kamplarımız, konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanmanız için gereken her şeyi içeren harika bir paket sunar. Kültürel ve sporla dolu gündüz aktiviteleri ile eğlenceli akşamlar sunarak size eğlenmek, öğrenilen dili pratiğe dökmek ve kampçı arkadaşlarınızla dostluklar geliştirmek için her türlü fırsatı sunuyoruz. Ayrıca her hafta alışveriş yapmak, gezmek, dinlenmek ve kampta geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için serbest zaman sağlıyoruz.
 

Bunların hepsi ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan pakete dahil.

Dil okulu

Tercihe göre genel İngilizce, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları

Vize Danışmanlığı

Vize danışmanlığı Study UK tarafından yapılmaktadır.

Karşılama paketi

Eğitim ve kurs materyali, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, harçlık hizmeti!

Welcome Pack

İngiliz sim kartı, uluslararası priz çevirici, şehir içi ulaşım kartı tüm öğrencilere verilir.

Aktiviteler

Şehir içi geziler, spor aktiviteleri, alışveriş gezileri, kültür gezileri, müze gezileri, gündüz ve gece partileri paketlere dahildir.

7/24 Acil destek hattı

Öğrencilerin 7/24 ulaşabilecekleri acil destek hattımız bulunmaktadır.

Konaklama

Aile yanı konaklama ya da

Yurt konaklama tercihiyle tüm yemek öğünleri dahildir

Güvenle iptal edin

Program başlamasına 30 gün veya daha önce sağlanan yazılı iptal bildirimini takiben paket ücretinin %100'ü size iade edilir.*

*İptal ve iade politikalarını inceleyin.

 
Pink Sugar

2023 Yaz Okulu Ücretleri

Erken kayıt indirimi son tarih 30.10.2022

1 hafta - £1450 - £1250

2 hafta - £2800 - £2500

3 hafta - £4050 - £3750

4 hafta - £5200 - £5000

------

------

------

------

Erken kayıt indiriminden faydalanmak için kayıt esnasında £300 sterlin kayıt ücreti, geri kalan miktar ise 01.01.2023 tarihine kadar ödenmelidir.

Başlıksız-1.png

Study UK İngiltere Yaz Okulları için bireysel ya da kurum kaydınızı buradan yapabilirsiniz.