top of page

İngiltere Kültür ve Spor Programları | Yaz Okulu

259193000_2146911598795508_5523378787680336847_n_edited.png

İngiltere Junior Yaz Okulu

2023 için yeni heyecan! Genç oyuncuların yeni yetenekler keşfetmeleri için tasarlanan 8 - 13 / 14 - 17 yaş arası kız ve erkek çocuklar için yeni UK Sport Camp, onların sportif potansiyellerini açığa çıkarıyor. Türkiye Basketbol Milli Takım oyuncusu, 12 Dev Adam kadrosunda yer almış efsane isim Kerem Gönlüm koçluğunda spor kariyerinizi zirveye taşıyın.

İngiltere'de Kerem Gönlüm

ile emin ellerdesiniz!

BAŞLA

Londra

Her şey dahil aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği ile tek ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanır. British Council akreditasyonuna sahip dil okullarımızda gerçekleşen İngilizce eğitimleri güvenli ve profesyonel olarak uluslararası karışık gruplarla ya da kapalı gruplar şeklinde tercihe bağlı yapılmaktadır. Tarihi kültür miraslarını ve eşsiz müzeleri birlikte keşfedelim.

Brighton

Her şey dahil aile yanı konaklama ve yurt konaklama seçeneği ile tek ya da paylaşımlı odalarda konaklama sağlanır. British Council akreditasyonuna sahip dil okullarımızda gerçekleşen İngilizce eğitimleri güvenli ve profesyonel olarak uluslararası karışık gruplarla ya da kapalı gruplar şeklinde tercihe bağlı yapılmaktadır. Okul dışı aktivitelerde Londra'ya geziler düzenlenmektedir.

YERLER
DETAYLAR

Neler dahil?

 • Haftada 3-4 saat Kerem Gönlüm koçluğunda antrenman

 • Haftada 15-16 saat İngilizce dersi

 • Tek veya paylaşımlı odalarda yerinde ya da aile yanı konaklama

 • Günde 3 öğün ve bir akşam atıştırmalığı

 • Akşam aktiviteleri programı ve oyun salonu

 • Kerem Gönlüm'den koçluk raporu ve sertifika

 • Uluslararası İngilizce raporu ve  sertifika

 • Ünlü şehirlere ve tarihi simge yapılara geziler

 • Özel Study UK hediye paketi

 • 7/24 sosyal yardım personeli

 • Vize danışmanlığı

 • İngiltere havaalanı transferi

ANTRENÖRLÜK

Oyuncular, hücum ve savunma teknik becerilerini, 5v5 oyun durumlarını ve çok yönlü sporcu gelişimini kapsayan eğlenceli, dinamik ve ilgi çekici koçluk seanslarından motive olur ve ilham alır. Koşullu idmanlar, oyuncuların topa hakim olma, şut atma, savunma ve takım çalışmasına olan güvenini geliştirir. Antrenör, profesyonel deneyimlerini paylaşır ve en üst düzeyde oynama konusunda tavsiyelerde bulunur. Saha dışında, beslenme ve toparlanma gibi konulardaki atölye çalışmaları, oyunculara en yüksek performansa ulaşmak için ne yapmaları gerektiğini öğretir. Her oyuncu, koçuyla bire bir geri bildirim oturumu ve eve götürmek için bir rapor alır.

İNGİLİZCE

Öğrencilere kamp başında ölçme ve değerlendirme yapıldıktan sonra seviye ve yaşlarına uygun sınıflara yerleştirilirler. Öğrenciler, profesyonel ingilizce öğretmenleri eğitmenliğinde, spor ile ilgili proje çalışmaları sırasında ve sınıf içi teknikler aracılığıyla yabancı dilde sözlü ve yazılı becerilerini geliştirirler. Ayrıca öğrenciler sınıf içi ve dışı aktiviteler ile kamp ortamında maruz kaldıkları yabancı dil sayesinde ingilizce konuşma becerisinde hızlı bir ilerleme kaydederler. Programın sonunda, her öğrenci öğretmeni ile birebir görüşerek kendilerinde kalacak olan haftalık ilerleme raporlarını teslim alır.

TARİHLER

Tarihler

6 Gece Kamp

 1. 02.07.2023-08.07.2023

 2. 09.07.2023-15.07.2023

 3. 20.08.2023-26.08.2023

 4. 27.08.2023-02.09.2023

13 Gece Kamp

 1. 09.07.2023-22.07.2023

 2. 20.08.2023-02.09.2023

gettyimages-180070150-2048x2048.jpg

Uzun Forvet, Kerem Gönlüm

Kerem Gönlüm (22 Kasım 1977 doğumlu), Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Anadolu Efes, Galatasaray, Sakarya BB, Bahçeşehir, İTÜ Basket forması giyen eski bir Türk profesyonel basketbolcudur .
Gönlüm, Türk milli takımının 12 dev adamından birisiydi.

Study UK Junior Dil Kampı programlarımız ile birlikte öğrencilerimize İngiltere'deki en iyi dil kamplarını sunuyoruz. Çocuklar ve gençler için yaz kampları düzenleme konusunda 20 yılı aşkın deneyimli okullarımızla, eğlenceli ve teşvik edici bir öğrenme ortamının nasıl oluşturulacağını biliyoruz. Piyasadaki en kapsamlı, her şey dahil aktivitelerle herkese uygun programlar sunuyoruz.

 

Dünya tekrar kapılarını aralarken genç öğrencilerimize Kerem Gönlüm ile hayatlarında bir kez edinebilecekleri bir macerada ev sahipliği yapmak için oldukça heyecanlıyız.


Bu macerayı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

*26 Haziran 2023 - 3 Eylül 2023 tarihleri arasında Kerem Gönlüm eşliğinde gerçekleşecek yaz okulu programlarımız için yalnızca 96 kontenjan bulunmaktadır. 

1. BÖLÜM

Neden Study UK'i  seçmelisiniz?

Sizlere en iyi konaklamayı sunmak birinci önceliğimiz.

Çocuklar ve gençler için kapsamlı dil kampları sunma konusunda 20 yılı aşkın süredir deneyimli okullarımızda ve piyasadaki en iyi, her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Study UK'de, genç öğrenciler sınıf ortamının yanısıra sınıf dışındaki macera dolu aktiviteler eşliğinde eğlenerek yeni bir dil öğrenmenin tadına varırlar. Öğrencilerimizin güvenliği bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle kamplarımızda ve öğrenci yurtlarımızda, 24 saat hizmet veren bir acil yardım hattının yanı sıra günün her saati tesiste bulunan personellerimiz ve sıkı güvenlik politikalarımız vardır.

Ultimate-Travel-Guide-to-London.jpg

Kamplarımız Londra ve Brighton'da

İngiltere'nin en popüler şehirlerinde yaz kampı ile yabancı dil öğrenirken görecek ve keşfedilecek heyecan verici imkânlar sunuyoruz.

Güvenlik bizim için önemli

Tüm kamplarımızda 7/24 denetim
sağlanmaktadır.

Sınıf dışında öğrenim imkânı

Dil pratiği deneyimimizin bir kısmı sınıf
dışında, geziler sırasında ve belirli projeler aracılığıyla öğrenmeyi içerir.

Kerem Gönlüm ile antrenman fırsatı!

Öğrencilerimiz basketbol aktivitelerimizde Kerem Gönlüm ile birlikte antrenman fırsatını elde ederler. Hayatlarında bir kere deneyimleyecekleri bu fırsatı Kerem Gönlüm ile aynı fotoğraf karesinde yer alarak ölümsüzleştirebilecekler.

Öğrencilerin küçük gruplar halinde daha iyi öğrendiklerini biliyoruz

Tüm dil sınıflarımız en fazla 15 öğrenci ile sınırlıdır.

Çok kültürlü bir ortam

Öğrencilerimiz, birçok farklı kültürel
geçmişe sahip 100'den fazla farklı milletten geliyor ve böylece açık fikirliliği besleyen bir ortamın oluşmasına yardımcı oluyor.

Birleşik Krallık Dil Okullarımız 

Birleşik Krallık genelinde 400'den fazla dil okulumuz bulunmaktadır!

Dil okullarımızın tamamı British Council akreditasyonuna sahiptir ve English UK üyelikleri bulunmaktadır. Okullarımız, çocuklar ve gençlerin dil eğitimleri için tüm standartlara uygundur. 10-17 yaş grubu arasında herkes yaz okulu programlarımıza katılabilir. 16 yaş ve üzeri esnek ve uzun süreli dil okulu programlarımıza katılmak isteyen öğrenciler diğer dil okullarımızı inceleyebilirler.

HUBS-Derwent-Exterior-UNI-1725-copy_edited.jpg

Dil öğrenmenin tadını çıkarın

Programlarımız genç öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır ve her katılımcının seviyesine göre uyarlanmıştır.

İletişime özel bir önem verilerek dil öğrenimine etkili ve eğlenceli bir yaklaşım sunar. İşte dil becerilerinizi geliştirmek ve unutulmaz bir deneyim yaşamak için mükemmel bir fırsat!

Öğretmenlerimiz

Öğretmen kadromuz,interaktif eğitimi benimsemiş öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğretmenler, öğretim yöntem ve teknikleri üzerindeki yeterlilikleri, öğrenci-öğretmen ilişkilerindeki hassasiyetlerine göre seçilirler.Öğrencilere rahat, eğlenceli ve motive edici bir atmosfer yaratarak ve ders konularını öğrencinin ilgi alanlarına göre belirleyerek öğrenme sürecini keyifli bir hale getirirler. Etkili bir öğrenmenin anahtarı olan motivasyon, profesyonel kadromuz sayesinde öğrencilere sağlanır.

Seviyenize göre uyarlanır

Öğrencilere programa başlamadan önce bir sınav ile ölçme ve değerlendirme yapılır. Değerlendirme sonucuna göre her öğrenci seviyesine uygun sınıflara yerleştirilir. Süreç içerisinde uygulanan haftalık testler, öğretmenlerin her öğrencinin ilerleme sürecini doğru bir şekilde takip etmesini sağlar.

Sertifikalarımız

Programın bitiminde ders katılımınızı doğrulayan, aldığınız sonuçlarla dil seviyenizin yazılı olduğu bir Study UK dil sertifikası  alırsınız. Basketbol aktiviterine katılan herkesin sertifikası Kerem Gönlüm tarafından imzalanır! Ayrıca Kerem Gönlüm Spor Akademisi tarafından yüksek tanınırlığı olan bir sertifikanın sahibi olursunuz.

Kurs türlerimiz

Dersler pazartesiden cumaya yapılır. Her kampta, Standart ve Yoğun kurslar arasında seçim yapabilirsiniz. Özel dersler yalnızca Standart kursla birlikte mevcuttur.

Okullarımızın akreditasyonları

Tüm okullarımızın British Council akreditasyonu ve English UK üyeliği vardır.

Pakete dahil Hizmetler

DETAYLAR 2

En kapsamlı her şey dahil aktivite programlarından birine sahibiz. Keşfedilecek birçok yer ve yapılacak birçok aktiviteden oluşan harika seçeneklerimizden yararlanın.

Tüm yaz kamplarımız, konaklamanızdan en iyi şekilde yararlanmanız için gereken her şeyi içeren harika bir paket sunar. Kültürel ve sporla dolu gündüz aktiviteleri ile eğlenceli akşamlar sunarak size eğlenmek, öğrenilen dili pratiğe dökmek ve kampçı arkadaşlarınızla dostluklar geliştirmek için her türlü fırsatı sunuyoruz. Ayrıca her hafta alışveriş yapmak, gezmek, dinlenmek ve kampta geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için serbest zaman sağlıyoruz.
 

Bunların hepsi ek bir ücret ödemenize gerek kalmadan pakete dahil.

Dil okulu

Tercihe göre genel İngilizce, yarı yoğun ve yoğun İngilizce programları

Vize Danışmanlığı

Vize danışmanlığı Study UK tarafından yapılmaktadır.

Karşılama paketi

Eğitim ve kurs materyali, değerlendirme testi, dil sertifikası, öğrenci kartı, harçlık hizmeti!

Welcome Pack

İngiliz sim kartı, uluslararası priz çevirici, şehir içi ulaşım kartı tüm öğrencilere verilir.

Aktiviteler

Şehir içi geziler, spor aktiviteleri, alışveriş gezileri, kültür gezileri, müze gezileri, gündüz ve gece partileri paketlere dahildir.

7/24 Acil destek hattı

Öğrencilerin 7/24 ulaşabilecekleri acil destek hattımız bulunmaktadır.

Konaklama

Aile yanı konaklama ya da

Yurt konaklama tercihiyle tüm yemek öğünleri dahildir

Güvenle iptal edin

Program başlamasına 30 gün veya daha önce sağlanan yazılı iptal bildirimini takiben paket ücretinin %100'ü size iade edilir.*

*İptal ve iade politikalarını inceleyin.

ücretler
Pink Sugar

2023 Yaz Okulu Ücretleri

Ücretler

1 hafta - £1450

2 hafta - £2800

3 hafta - £4050

4 hafta - £5200

Kayıt esnasında £300 sterlin kayıt ücreti, geri kalan miktar ise 01.04.2023 tarihine kadar ödenmelidir.

Başlıksız-1.png

Study UK İngiltere Yaz Okulları için bireysel ya da kurum kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

kayıt
bottom of page